
Віник малий ZP 123 Zambak (24)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2082
82,79 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 151-46-77
Олена
- +380 (95) 560-17-47Олена
- +380 (66) 151-46-77Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віник Zambak ZP-123 призначений для збирання всередині приміщень.
Віник виготовлений із міцного, якісного пластику, безпечного для здоров'я людини.
Виготовлені з якісних та безпечних матеріалів виробництва Туреччини.
Щітка з довгою щетиною середньої жорсткості з короткою зручною ручкою. Віник оснащений довжиною щетиною середньої жорсткості.
Ширина щетини 15 див, висота 11 див.
Довжина виробу 40 див.
Має ручку та отвір для підвішування та його компактного зберігання.
Колір – мікс.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віник |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Ширина робочої частини | 15 см |
| Глибина робочої частини | 11 см |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Довжина ручки/черенка | 40 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Zambak |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 82,79 ₴


