Новинка

Джерело безперебійного живлення mini UPS WGP 10400mAh
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2695
1 177,60 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 151-46-77
Олена
- +380 (95) 560-17-47Олена
- +380 (66) 151-46-77Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення mini UPS WGP 10400mAh
Компактний універсальний пристрій, який дозволить вашому інтернету працювати навіть під час відключення електроенергії. Цей Mini UPS забезпечує живлення роутера, абонентського терміналу (ONU) або систем відеоспостереження. Завдяки великій ємності та підтримці різної напруги, він може живити до трьох пристроїв одночасно.
Характеристики:
-
Модель: WGP103-5912
-
Тип акумулятора: Літій-іонний
-
Ємність: 10400 мАг (38.48 Втг)
-
Вхідна напруга: 12В 2А
-
Вихідні порти: USB 5В, DC 9В, DC 12В
-
Максимальна вихідна потужність: 15-18 Вт
-
Захист від перевантаження, короткого замикання та перезаряду
-
Матеріал корпусу: Міцний ABS пластик
-
Розміри: 117 х 73 х 24 мм
Комплектація:
-
Mini UPS WGP
-
Кабель DC - DC (2 шт)
-
Кабель USB - DC
-
Перехідники (3 шт)
-
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10400 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 2 А |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Допустима пікова потужність | 18 Вт |
| Час зарядки | 2.5 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 24 мм |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 177,60 ₴








