
Зарядний пристрій RABLEX RB414 на 2 аккумулятори
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2698
105,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 151-46-77
Олена
- +380 (95) 560-17-47Олена
- +380 (66) 151-46-77Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Rablex
Зарядний пристрій Rablex RB414 — це компактний і високоефективний пристрій для заряджання акумуляторів Li-ion різних типорозмірів. Завдяки своїй надійній і безпечній зарядній напрузі постійного струму 5 В, воно ідеально підходить для використання як у домашніх, так і в професійних умовах, забезпечуючи швидке та якісне відновлення заряду акумуляторів.
Ключові характеристики
- Вхідна напруга: DC 5В 2A, що забезпечує швидке заряджання.
- Вихідна напруга: DC 4.2 В 0,8 Ах2, що дає змогу одночасно заряджати два акумулятори.
- Сумісність з акумуляторами Li-ion різних типорозмірів, включно з 18650, 21700, 26650 і багато інших.
- Індикатори LED сигналізують про стан заряджання, що дає змогу легко відстежувати процес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Маса | 0.65 кг |
- Ціна: 105,98 ₴


